Axel Peter oljemålning

263782

PETER, Axel (1863-1942): Landskap med kvarn, signerad och daterad 1906 olja på duk, ca 49x65 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Fack 10

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1422227
2014-09-06 13:45:19

2014-09-13 kl 14:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.