Edward Bergh oljemålning

263781

BERGH, Edward (1828-80): Solbelyst gårdsexteriör, signerad E Bergh, olja på duk, 35x50 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Rum 3

Edward Bergh oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1428884
2 600
1433083
2 400
1428884
1433082
1428884
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.