Bo von Zweigbergh oljemålning

263777

ZWEIGBERGH, Bo von (1897-1940): Sydländskt landskap, signerad och daterad Zweigbergh 1934, olja på duk pannå, ca 46,5x55 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Bo von Zweigbergh oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1430403
1430402
1429641
1425351
1424678
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.