Banketter Karl Johan

263772

BANKETTER, 1 par, 1800-talets mitt, Karl Johan, svarvade trapetser, sabelformade ben, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 42 cm

Senare bemålning, slitage, trapetser något lösa

Rum 14

Banketter Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

1421212
1419537
650

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.