Sigurd Möller oljemålning

263767

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Stilleben med skålar och frukter, signerad S. Möller, olja på pannå, ca 38x46 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 10

Sigurd Möller oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1432780
1432594
1422245

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.