Bengt Abrahamsson oljemålning

263765

ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): "Julmarknad Stortorget", signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, ca 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Bengt Abrahamsson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1432550
3 800
1432791
3 600
1432550
3 400
1432790
3 200
1432550

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.