CArl August Fahlgren oljemålning

263763

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Kvinnofigur på landsväg, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1895, olja på duk, ca 32x50

Krackeleringar, ojämn duk

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

1432003
1422323
1422071

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.