Greta Gerell oljemålning

263758

GERELL, Greta (1898-1982):Plöjaren signerad och daterad Gerell 46, olja på pannå, ca 46x55

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 12

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1431435
1431433
1424789
950
1424034
1423378

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.