Per Lindbergh blandteknik

263755

LINDHBERG, Per (1786-1868): Insjölandskap med segelbåt, signerad och daterad 1854, blandteknik, ca 43x57 cm

Ytskador, hörn med skada/reva

Konst, Måleri

Fack 10

Per Lindbergh blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1424356
900
1421663

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.