Greta Gerell oljemålning

263744

GERELL, Greta (1898-1982): "Bockgården, Rättvik, Dalarna", signerad Gerell, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1430842
1430841
1430840
1430839
950
1430838
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.