Edvin Ollers oljemålning

263740

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländskt landskap, signerad och daterad E Ollers 1942, olja på duk, ca 49,5x60 cm, oramad

Kanter med smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1427058
1 400
1428121
1 300
1427058
1421230

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.