Carl August Fahlgren oljemålning

263737

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Landskap med bro, signerad och daterad C.A. Fahlgren -50, olja på duk, 24x33 cm

Krackeleringar, retuscher

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (2 bud)

1431092
1419982

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.