Birger Ljungquist oljemålning

263733

LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): Fiskebodar med nakenbadare, signerad och daterad Birger Ljungquist 40, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1431356
600
1431353
550
1431355
500
1431353
450
1430209

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.