Oidentifierad konstnär oljemålning

263731

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild med kyrka, signerad H Holland, akvarell, 32x49 cm

Fuktfläckar

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (1 bud)

1420012
2014-09-05 05:44:24

2014-09-12 kl 18:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.