Olle Nordberg oljemålning

263730

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Nårvik", signerad och otydligt daterad Olle Nordberg, olja på pannå, 38x46 cm

Spikhål

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1431101
700
1430465
650
1431100
600
1430465
550
1431099
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.