Vicke Lindstrand glasskulptur

263727

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta, skulptur, klarglas med reflektion, slipad och graverad dekor av rådjur i skog, signerad Kosta 92412 Lindstrand, höjd 17 cm

Smärre nagg

Glas, Konstglas

Monter 9

Vicke Lindstrand glasskulptur

Budhistorik (19 bud)
1429688
1428753
1429687
1428753
1429611
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.