Antoni Tapies akvatint/etsning

263724

TAPIES, Antoni (1923-2012): La Tête, 1969, signerad och numrerad Tapies 49/75, akvatint och etsning tryckt på China/Chiffon de Mandeure papper, 35x50 cm, bladstorlek 58x78 cm
LITTERATUR: Galfetti 206

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
1430280
3 600
1430118
3 400
1424162
3 200
1423321
1421654

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.