Karmstol med skinnklädsel

263723

KARMSTOL, 1900-tal, röd skinnklädsel, pärlspikad, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Rum 5

Karmstol med skinnklädsel

Budhistorik (17 bud)
1422948
1428595
1422948
1428217
950
1422948
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.