Albert Berg akvarell

263720

BERG, Albert (1832-1916): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Alb Berg -96, akvarell, 32x49 cm

Konst

Fack 4

Albert Berg akvarell

Budhistorik (3 bud)

1431319
1430008
1428558

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.