Bernhard Oscarsson oljemålning

263719

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Fiskare vid sjöbod, signerad Oscarsson, olja på duk, 54x37 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
1430657
1 800
1430296
1 700
1430296
1428282
1427670
850

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.