Stolar 1 par 1800-tal

263718

STOLAR, 1 par, 1900-tal, valnöt, skinnklädda, hjultrissor i mässing

Bruksslitage

Rum 5

Stolar 1 par 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

1429226
1428276

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.