Antoni Tapies färglitografi

263717

TAPIES, Antoni (1923-2012): Angle et Tache, 1968, signerad och numrerad Tapies 42/75, färglitografi, 49x66 cm, bladstorlek 56x76
LITTERATUR: Galfetti 157

Rum 3

Antoni Tapies färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1430122
3 400
1424161
3 200
1423327
1421653
750

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.