Gallerskål Frankrike

263716

GALLERSKÅL, 1800-tal, Frankrike, porslin, delvis förgylld dekor, höjd 20, diameter 24 cm

Sliten dekor

Keramik/Porslin

Monter 9

Gallerskål Frankrike

Budhistorik (7 bud)
1420022
650
1420606
600
1420022
550
1419378
500
1420021
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.