Olle Nordberg oljemålning

263715

NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör med par, signerad Olle Nordberg-60, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1428532
1428531
750
1428530
700
1422257
650
1421400
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.