Frans Timén oljemålning

263712

TIMÉN, Frans (1883-1968): Skärgårdsbild, signerad och daterad Frans Timén 1948, olja på pannå, 35x51 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 5

Frans Timén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1430281
2014-09-11 22:59:51

2014-09-12 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.