Clubfåtöljer 1 par oxblodsfärgat skinn

263710

CLUBFÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets andra hälft, Norell, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 10

Budhistorik (13 bud)
1429357
1429355
1 900
1429354
1 800
1429352
1 700
1429351
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.