Clubfåtöljer 1 par oxblodfärgat skinn

263708

CLUBFÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets andra hälft, Norell, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 10

Budhistorik (5 bud)
1422991
2 600
1429336
2 400
1422991
1419937
1419179

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.