Ljusstakar 1 par

263705

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, porslin och mässingsstomme, bemålad blomsterdekor, höjd 23 cm

Skador och nagg

Belysning, Ljusstakar

Monter 8

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (3 bud)

1428839
1420902
1420902

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.