Olle Bonnier, blandteknik 1960

263701

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier -60, blandteknik på papper uppfäst på pannå, 49x67 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
1431237
3 200
1421659
1421658
1421656
1420689
700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.