Oidentifierad konstnär 1900-talets första kvartal

263697

STATYETT, 1900-talets början, smed, patinerad vitmetall, otydligt signerad, höjd ca 25,5 cm

Baksida med gåvogravyr 1916, fot tilltryckt

Diverse

Monter 11

Budhistorik (7 bud)
1431464
600
1431458
550
1430426
500
1429695
450
1420825

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.