Adriaen Brouwer hans art

263684

BROUWER, Adriaen (1605/06-1638): Hans art, 1700-tal, krogslagsmål, olja på duk, otydligt signerad,

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 2

Adriaen Brouwer hans art

Budhistorik (18 bud)
1430943
5 600
1430942
5 400
1430939
5 200
1430937
5 000
1430935
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.