Skulptur sakral

263667

SKULPTUR, 1800-tal eller äldre, sakral, delvis bemålat trä, höjd 29 cm

Skador, färgbortfall, lagning

Diverse

Monter 10

Skulptur  sakral

Budhistorik (7 bud)
1429651
1 400
1429628
1 300
1429628
1429180
1428778

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.