Gottfrid Kallstenius oljemålning

263656

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Skogsridå vid sjö, osignerad, olja på duk, 85x110 cm, intyg atergo av John Kallstenius

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1429960
1429623

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.