Toiletteset 1900-talets första hälft

263655

TOILETTESET, 10 dlr, 1900-talets första hälft, delvis silver, bl a genombruten dekor av snäcka och bladslingor, klar glasmassa med slipad dekor

Smärre enstaka nagg och mindre enstaka bucklor, delvis gravyr

Diverse, Silver

Monter 8

Budhistorik (11 bud)
1429096
1428810
950
1427540
900
1428627
900
1427540
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.