Damarmbandsur guld

263652

DAMARMBANDSUR, 14 k guld, Technos, armband, korridormatta, 18 k guld, längd 18,5 cm, total vikt ca 21,5 g

Ej funktionstestad, urtavla med slitage och skador, glas med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Damarmbandsur guld
Budhistorik (5 bud)
1431992
3 200
1431988
1431987
2 800
1431158
2 600
1427390
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.