Ring 18 k guld 1800-tal

263651

RING, 18 k guld, halvpärla, Giron & Löngren, Stockholm 1843, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 2,6 g, i etui

Ringskena med lagningar

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1432260
1432253
700
1431285
550
1431161
500
1426480
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.