Oidentifierad konstnär oljemålning

263648

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Motiv av Gripsholms slott i mälaren, olja på duk, osignerad, 65x95 cm

Krakeleringar

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
1430770
1430205
1430204
1 900
1430203
1 800
1430201
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.