Spegel i gustaviansk stil

263640

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld dekor, 97x44 cm,

Speglar

Rum 6

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
1430897
3 200
1430911
1430897
2 800
1430238
2 600
1427661
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.