Sven Olof Ehrén litografier av Slussen

263638

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (2) Motiv av Slussen, Katarinahissen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, numrerade 210/360 resp 301/360, färglitografer, bildmått ca 38x55 cm

Fack 4

Budhistorik (8 bud)
1430890
700
1424670
650
1424670
550
1430066
500
1424670
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.