Veikko Aaltona oljemålning

263637

AALTONA, Veikko (1910-90): Tarnors flykt, signerad o daterad, -58, olja på duk, 40x100 cm

Konst

Rum 6

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1425852
2014-09-08 19:04:29

2014-09-12 kl 16:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.