Talbot Hughes oljemålning

263635

HUGHES, Talbot (England 1869-1942): Segelbåtar till sjöss, signerad och daterad Talbot Hughes 1893, olja på duk, 56x107 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 5

Talbot Hughes oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1431432
1431431
2 800
1427223
2 600
1427222
1420437
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.