Skulpturer 1 par 1800-talets andra hälft

263628

SKULPTURER, 1 par, 1800-tal andra hälft, mörkpatinerad brons, putti med marmorsockel, höjd 21-22 cm

Slitage, mindre dekordel saknas, nagg

Diverse

Monter 32

Budhistorik (4 bud)

1439900
2 400
1437223
1435659
1434475
500

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.