Bordslampa 1800-tal andra hälft

263627

BORDSLAMPA, 1800-tal andra hälft, fot av svart-vit marmor, bronsmonterad, förgylld, höjd 59 cm

Ursprungligen dekorationsurna, elektrifierad, smärre skador

Belysning, Bordslampor

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1438644
1438643
950
1438641
900
1438640
850
1438638
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.