Martha Aronson-Danzig oljemålning

263602

ARONSON - DANZIG, Martha (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad M.Aronson -92, olja på duk, 57x75 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1429002
4 600
1429789
4 400
1429002
4 200
1429787
1429002
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.