John Nyström oljemålning

263599

NYSTRÖM, John (1888-1945): Utsikt från fönster, signerad och daterad Wald John Nyström -42, olja på pannå, ca 23x33 cm

Konst, Måleri

Fack 13

John Nyström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1428138
2014-09-10 14:24:55

2014-09-12 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.