Oscar Reuterswärd färglitografi

263595

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur, signerad och numrerad 75/200, färglitografi, 32x25 cm

Fack 6

Budhistorik (3 bud)

1426663
1426522
1422050

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.