BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel oljemålning

263593

BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy med måne, signerad och daterad Bertel-Nordström 1936, olja på duk, 73x92 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1430603
1430602
950
1430600
850
1430539
750
1430505
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.