Koppar på fat 1800-tal

263591

KOPPAR på FAT, 2 st, porslin, 1800-tal, sévresliknande märke, delvis förgylld dekor med polykromt motiv av hamn respektive damporträtt, höjd 6 resp 7,5 cm

Dekorslitage

Keramik/Porslin

Monter 9

Koppar på fat 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1428290
1 900
1429063
1 800
1428290
1428900
1 400
1428290
1 300

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.