Naema Paldani blandtekniker

263590

PALDANI, Naema Cornelia (1867-?): (2) Kvinnoporträtt, blandtekniker på papper, signerade och en daterad 1911, 51x45 resp 55x46

Konst, Måleri

Rum 5

Naema Paldani blandtekniker

Budhistorik (7 bud)
1430874
600
1430872
550
1430868
500
1430867
450
1430866

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.