Svén Lundqvist skulptur

263587

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, signerad och daterad Sven Ljungvist 1950, ca 49x68 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage

Konst, Skulptur

Rum 4

Svén Lundqvist skulptur

Budhistorik (13 bud)
1426464
1429341
1 400
1426464
1429320
1426464
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.